Forum kuralları

Site hakkında genel bilgiler.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Glorfindel
Yönetici
Yönetici
Mesajlar: 273
Kayıt: Pzr Şub 07, 2021 3:47 am
Konum: Gondolin
Irk: Elf
Ülke: Rivendell

Forum kuralları

Mesaj gönderen Glorfindel »

1-forumda küfür ve hakaret etmek argolu konuşmak yasaktır.kurala uymayan üye 2 hafta uzaklaştırma alır.eğer üye durduk yerde tekrar aynısını yaparsa bu sefer süresiz uzaklaştırma verilir.
2-forumda bir üyeyle dalga geçmek ve alay etmek yasaktır.kurala uymayan üye 1 hafta uzaklaştırma alır.
3-forumda siyaset ve cinsel içerikli paylaşım yapmak konular açmak ve resimler koymak yasaktır.kurala uymayan üye 2 hafta uzaklaştırma alır.
4-forumda reklam yapmak yasaktır.kurala uymayan üye 1 hafta uzaklaştırma alır.
5-forumda birden fazla hesap açmak yasaktır.eğer üyenin birden çok hesabı olduğu tespit edilirse ilk hesabı hariç diğer hesapları silinir.ve ilk hesabı 5 gün uzaklaştırma alır.
6-forumda aynı mesajı ve konuyu üst üste göndermek yasaktır.eğer sistem hatasından dolayı oluşmuşsa lütfen diğer mesaj ya da konularınızı siliniz.kurala uymayan üye önce uyarılır.tekrar aynısını yaparsa 3 gün uzaklaştırma alır.
7-forumda konulara mesaj sayısını arttırmaya amaçlı kısa mesajlar yazmayınız.konunun içeriğiyle ilgili fikirlerinizi yazınız.kurala uymayan üye önce uyarılır.tekrar aynısını yaparsa 3 gün uzaklaştırma alır.

daha iyi forum ve ortam için lütfen kurallara uyalım.

iyi forumlar.
"Glorfindel uzun ve dikti; saçları altın gibi parlıyordu, yüzü adil ve genç, korkusuz ve neşe doluydu; gözleri parlak ve temizdi, sesi müzik gibiydi; kaşının üzerinde bilgelik belirgindi ve eli güçlüydü. İlkdoğanların en güçlülerindendir. Bir Elf Beyi’dir Glorfindel; prensler yetiştiren bir soydan gelir.”
Cevapla