Genişletilmiş versiyon

The hobbit smaugun çorak toprakları filmi hakkında her şey.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Glorfindel
Yönetici
Yönetici
Mesajlar: 273
Kayıt: Pzr Şub 07, 2021 3:47 am
Konum: Gondolin
Irk: Elf
Ülke: Rivendell

Genişletilmiş versiyon

Mesaj gönderen Glorfindel »

The Hobbit: The Desolation of Smaug'un genişletilmiş baskısı 25 dakikalık uzatılmış çekime sahiptir ve ayrıca bazı silinmiş materyalleri içerir:

Genişletilmiş Sahneler
Azanulbizar Savaşı sırasında ek geri dönüş sahneleri ; burada Thrain II, oğlu Thorin'in Azog'un peşinden koşmasını durdurur.
Ayıdan erkeğe geçtikten sonra Beorn, Şirket'le evinin önünde tek tek karşılaşır.
Galadriel bir seslendirme ve nasıl bir flashback anlatım etmeni vardır Cadı Kral gömüldü Rhudaur .
Şirket, Mirkwood'da Bombur'un düştüğü bir nehri geçer.
Nehrin karşısında Thorin ve Bilbo beyaz bir geyikle karşılaşır. Thorin hedefliyor ama ıskalıyor ve Bilbo bunu kötü şans olarak görüyor.
Usta'nın çalışma odasında Alfrid ile konuştuğu ek sahne .
Cüceler Laketown muhafızları tarafından fark edilir ve bir kovalamaca başlar. Muhafızları tencere ve tavalarla vururlar. Kısa süre sonra Bard, Braga ile karşılaşır. Bard, bir elbiseyi ve Braga'nın karısına nasıl görüneceğini göstererek şüpheyi ortadan kaldırır.
Cüceler cephanelikten silah alırken, Usta ve Alfrid kehanetten bahseder.
Thorin ve diğerleri Laketown'dan ayrıldıktan sonra Fili, Oin ve Bofur yaralı bir Kili taşıyorlar. Fili, onları kaba bir şekilde gönderen Usta ve Alfrid'den ilaç ister.
Gandalf, Dol Guldur'da Thrain II ile karşılaşır. Orklar tarafından işkence gördüğünü ve Defiler Azog'un Cüce Güç Yüzüğü'nü çaldığını ve Thrain'in işaret parmağını kestiğini ortaya çıkarır. Her ikisi de orklar tarafından kovalanır ve yakında Necromancer ile karşı karşıya kalır. Necromancer'dan duman dalgaları çıkar, Thrain'i kapar ve onu öldürür.
Silinmiş sahneler
Thranduil, yakalandıktan sonra Cüceleri sorgular, ancak Şirket sadece aç ve susuz olduğunu iddia eder.
"Glorfindel uzun ve dikti; saçları altın gibi parlıyordu, yüzü adil ve genç, korkusuz ve neşe doluydu; gözleri parlak ve temizdi, sesi müzik gibiydi; kaşının üzerinde bilgelik belirgindi ve eli güçlüydü. İlkdoğanların en güçlülerindendir. Bir Elf Beyi’dir Glorfindel; prensler yetiştiren bir soydan gelir.”
Cevapla

“The Hobbit Smaugun Çorak Toprakları” sayfasına dön